קבלה לעם

קבלה לעם"קבלה לעם" הוא ארגון גדול המורכב ממאות אלפי תלמים בארץ ובחו"ל בעוסקים בלימוד חוכמת הקבלה ע"פ דרכו ושיטתו של בעל הסולם. כל תלמיד רשאי לבחור את מסלול והיקף הלימוד שמתאים ליכולת שלו ולרצון שלו.

ארגון "קבלה לעם" החל בשנים האחרונות להתפתח גם לתחום החינוך. כך הוקמה תנועה חינוכית התנדבותית המציעה את מקורות חוכמת הקבלה בשפה פשוטה יותר לכל אדם ואדם. המסר העיקרי אותה מפיצים ארגון "קבלה לעם" והתנועה הוא "ואהבת לרעך כמוך" – חינוך לאהבת הזולת ואחדות בעם ישראל.

המקובלים מספרים לנו שלכל אורך ההיסטוריה יסוד העם היהודי היה אהבת הזולת. אהבה הזולת הייתה אותה אבן יסוד של אברהם ומשה וקבוצות המקובלים שהקימו. הכח המניע של עם ישראל שהביא אותו להישגים רבים ומופלאים היה אותה אהבת הזולת ובאותם הרגעים שהפכה לשנאת חינם היה עמנו נתון לתקופות קשות ביותר.

אנו בארגון "קבלה לעם" בטוחים שאם נתחיל לפנות מקום ולהחיות את אותם הערכים שליוו אותנו ככ הרבה שנים נגלה שיש בנו את הכח המופלא להתאחד מעל כל ההבדלים והאגו הגדול שמפריד בינינו כיום.

בשנים האחרונות אנו נחשפים יותר ויותר לחוכמת הקבלה שהייתה מוסתרת והמתינה לאותו הרגע בו ניהיה מספיק בשלים כדי לממש אותה. במציאות הזו שאנו חווים כיום חוכמה זו הופכת לרלוונטית ומביאה את הפתרון היחיד שיכול לאחד את כל העם היהודי ואת העולם כולו ברמה האישית והן ברמה הכללית ולהוביל אותנו לחיים טובים יותר ומאושרים יותר.

פעילות "קבלה לעם"

"רק בהתפשטות חוכמת הקבלה ברוב ם נזכה לגאולה השלמה" – בעל הסולם (הרב יהודה אשלג)
על בסיסו של משפט זה הוקם ארגון "קבלה לעם"

לפי עיקרון זה מציע ארגון "קבלה לעם" ע"י שימוש בערוצים שונים שיטה מדעית ומוכחת לכל אדם שהתעורר בו הרצון והצורך למצוא ולהבין את המשמעות של חייו. בליווי והדכה קפדנית לתלמידים מתחילים ומתקדמים בהנחייתו של הרב ד"ר מיכאל לייטמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *